Hakkımda

1993 Bergama/İZMİR Doğumluyum. Adana’da İkamet Etmekteyim. Önlisans Emlak ve Emlak Yönetimini Bitirip Sınavsız Geçiş İle Açıköğretim Lisans Konaklama İşletmeciliği Okumaktayım. Forum ve Bloglarla Vakit Geçirmekten Hoşlanırım. Sıfırdan Yazacak Kadar Değil Ama Biraz da Olsa HTML Bilgimin Olduğunu Düşünüyorum.

WebCenneti.Com Blog Sayfamı 8 Mart 2017 Tarihinde Açmış Bulunmaktayım. Amacım, Bilgi Sahibi Olduğum Konuları Siz Okurlarımla Paylaşmak.

Bundan Sanırm 12-13 Yıl Önce Filan Arkadaşımın Forum Sevdası İle Başlamıştım… Kendisine Ait Bir Forum Sitesi Olduğunu Söyledi ve Bana Mantığından Bahsetti. O Zamanlar Bir Hevesle Araştırma Yapıp Kendi Forum Sitemi Kurmuştum. Fakat Ücret Ödemeden Açılan Bir Sistemle. Yaklaşık 7 Yıl Yayında Kaldı ve 1000 Küsür Üye Anca Vardı. Tabi Son Yıllarda Hiç Önemsememeye Başladım. Daha Sonra da Sıkıldığımı Hissettim ve Kapattım.

Fakat Aradan Pek Fazla Geçmeden Tekrar Forum Sitelerine Takılmaya Başladım. Tam Bilmiyorum Ama Hemen Hemen 5-6 Forum Sitesinde Görevli Oldum. Konu Açmak Artık Benim İşim Olmuştu 🙂 Daha Sonra İse Kimisi Kapandı Kimisi Sıktı…

Blog Açmayı Hiç Düşünmemiştim. Ama Birkaç Blog Gezdim ve Eğlenceli Olabileceğini Düşündüm. Gezdiğim Blogların Yorumlarında Hep Bir Dayanışma Gördüm ve Çok Hoşuma Gitti. Acaba Ben de Bir Blog Açıp Bildiklerimi Yazayım mı Diye Düşünürken Kendimi Blog Dünyasında Buldum. E Daha Önceden de İnternet Deneyimim Var Diyerek Bu Sefer Ücretsiz Bir Blog Açtım.

Aslında Bu Siteyi İlk Olarak Forum Şeklinde Hayata Geçirmiştim. Amacım Blog ve Site Sahiplerinin Tanıtım Yazısı Yapabileceği, Yeni Blog veya Site Yayınlarını Kısaca Özet Olarak Bildirebileceği Bir Forum Sitesi Kurup, Dayanışma Sağlamaktı. Gezdiğim Bloglardaki Dayanışmayı Bir Platformda Birleştirmek İstedim. Fakat İstediklerime Ulaşamayınca Ben de Ücretsiz Blog Sayfamı, Bu Siteye Taşıdım.

Şu An İse Blog Sayfamda Mobil Teknolojiden Eğitime, Bilgisayar Kullanımından Hayata Dair Çeşitli Bilgilere Kadar Her Konuyu Ele Almaya Çalışacağım. Umarım Sizlere Faydalı Olabilirim…

Bana Ulaşmak İsterseniz:

E-Posta

info@webcenneti.com

Sosyal Medya Hesaplarım

TwitterGoogle+